Zapraszamy do rozmów na CHAT’cie

Szanowni Państwo,
jako Członkowie największej tego typu organizacji w kraju, mamy kolejne wyzwanie. Wartość słowa i odpowiedzialność za to, co tworzymy i wysyłamy w świat, wartość tego co wyrażamy sobą, swoim rozwojem i świadomość skutków. Wiemy wszyscy, że wszystko co tworzymy, po tysiąckroć pomnożone wraca do nas, zwłaszcza w tych trudnych czasach.

Wychodząc naprzeciw wielu postulatom, zapraszamy wszystkich Członków Cechu do dyskusji na tematy dotyczące spraw Cechu (i nie tylko). W dniu dzisiejszym na naszej stronie został uruchomiony CZAT.
Po zalogowaniu się tutaj: https://cechnaturoterapeutow.olsztyn.pl/chat/  mamy możliwość tworzenia tematów i uczestniczenia w dyskusjach.
Dla wygody logowania na stronie głównej została dołożona zakładka „CHAT”

Forum jest wciąż w fazie budowy, mile widziane będą uwagi dotyczące  jego działania i funkcjonalności.
W razie problemów z logowaniem prosimy o informację na adres mail: wmcn@cechnaturoterapeutow.olsztyn.pl

Rozmawiajmy. Im więcej rozmów tym mniej problemów…

z poważaniem
Roman Winiarski