5-lecie WMCN, medale państwowe i odnaki za zasługi dla rzemiosła

W dniach 22-24 maja 2015 świętowaliśmy 5 urodziny naszego Cechu. Z tej okazji Bronisław Żelanis, Starszy Cechu, podsumował działalność Warmińsko-Mazurskiego Cechu Naturoterapeutów i przedstawił plany kontynuowania działań w zakresie rozwoju naturoterapii w przyszłości.
Swoją obecnością zaszczycił nas pan Antoni Górski, Prezes Warmińsko-Mazurskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości, który uroczyście wręczył medale państwowe i odznaki:
Złoty Medal im. Jana Kilińskiego, za Zasługi dla Rzemiosła Polskiego, nadawany przez Prezydium Związku Rzemiosła Polskiego, otrzymali: Jan Mackiewicz, Jerzy Strączyński oraz Zdzisław Hudak.
Srebrny Medal im. Jana Kilińskiego, za Zasługi dla Rzemiosła Polskiego, nadawany przez Prezydium Związku Rzemiosła Polskiego, otrzymał Andrzej Leśniewicz.
Honorową Oznakę Rzemiosła – Za Zasługi, nadawaną przez Prezydium Związku Rzemiosła Polskiego, otrzymali: Krystyna Jaworowska, Jerzy Kuchta, Zygmunt Haraburda, Adam Żuchowski
Wojewódzką Odznakę Rzemiosła, nadawaną przez Radę Izby Warmińsko-Mazurskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości, otrzymali: Bronisław Żelanis, Sławomir Korczakowski, Bożena Banach, Ewelina Gregorczyk.
JAKO CECH WSZYSTKICH ODZNACZONYM SERDECZNIE GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY ZA WASZĄ WYTRWAŁĄ PRACĘ.
Członkowie Warmińsko-Mazurskiego Cechu Naturoterapeutów otrzymali także Dyplomy Uznania, w uznaniu licznych zasług w zakresie propagowania i rozwoju profilaktyki zdrowia i naturoterapii. WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY!

(więcej zdjęć z uroczystości w zakładce Galeria)

grupowe_maj_2015