Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

ZDROWIE DUCHA I CIAŁA

Warmińsko-Mazurski Cech Naturoterapeutów już po raz siódmy bierze czynny udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. W niedzielę 14 stycznia 2018 r. zapraszamy do skorzystania z zabiegów i konsultacji oferowanych przez naszych wykwalifikowanych naturopatów, bioenergoterapeutów, radiestetów, masażystów i innych naturoterapeutów.

Oferowane zabiegi i konsultacje:

• Bioenergoterapia (przywracanie równowagi bioenergetycznej)
  • Konsultacje radiestezyjne (ustalanie występowania promieniowania geopatycznego w miejscu zamieszkania lub pracy)
  • Radiestezja terapeutyczna
  • Konsultacja wg. HPSS (Holistyka PsychoSomatycznej Synergii)
  • Refleksologia twarzy
  • Masaż antymigrenowy
  • Masaż na krześle Prestige-Reh
  • Konsultacja z elementami terapii wisceralnej
  • Konsultacja wg. tradycyjnej medycyny chińskiej

Członkowie Cechu biorący udział w akcji WOŚP w dniu 14 stycznia 2018:

Bronisław Żelanis, Jan Mackiewicz, Zygmunt Haraburda, Piotr Sobociński, Włodzimierz Sieradzki, Bożena Banach, Grzegorz Gozdur, Jakub Dorosz, Katarzyna Miciuła
(aby zapisać się na powyższe zabiegi i konsultacje, prosimy o rejestrację telefoniczną u Katarzyny, tel. 693-473-356)

Odpłatność do puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Miejsce: Olsztyn, ul. Prosta 38 (Warmińsko-Mazurska Izba Rzemiosła), w godz.10-18.

Zapraszamy serdecznie,
Zarząd Warmińsko-Mazurskiego Cechu Naturoterapeutów