SIARKA

pomoże pozbyć się BÓLU STAWÓW oraz usunąć niebezpieczne metale ciężkie.
Siarka znajduje się w licznych warzywach, owocach, a nawet w herbacie. Problem w tym, że jest to związek bardzo słaby i łatwo się niszczy np. poprzez gotowanie, pasteryzację, naświetlanie czy nawet zamrażanie.
Czemu siarka organiczna jest tak ważna?
Pierwiastek ten wpływa bardzo korzystnie na zdrowie, odpowiada między innymi za procesy przeciwzapalne, przywraca sprawność stawów, a także regeneruje chrząstki. Nie są to jedyne zalety, ponieważ za jej pomocą możemy również spowolnić starzenie się skóry. Dzieje się to z jednego powodu, siarka organiczna jest składnikiem keratyny oraz kolagenu.
Przeczytaj również: Kwas ALA – Jedz go 2 razy dziennie, a pozbędziesz się cukrzycy, zatkanych tętnic i słabej pamięci. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Co ciekawe organiczny związek siarki stosowany jest przez Dr. Jakoba Stanleya, zaleca on stosowanie około 10 gramów MSM. Za pomocą takiej dawki pacjenci odczuwali poprawę pracy stawów, a także został ograniczony ból. Wśród 70 procent pacjentów zaobserwowano pozytywne zmiany, ból ustąpił w pełni lub został w znacznym stopniu zredukowany. MSM najlepiej działa na taki ból jak: głowy, pleców, stawów, mięśni, reumatoidalne zapalenie stawów i uszkodzenia ciała. Organiczna siarka w połączeniu z witaminą C oczyszcza krew. Dzieje się tak dlatego, że oba te składniki zaczynają ze sobą reagować, w wyniku czego powstają pary redukcyjno-utleniające.

Siarka właściwości:
Wzrost paznokci i włosów.
Odmładza skórę poprzez blokowanie niszczenia kolagenu.
Zmniejsza odczuwanie bólu stawów.
Wspiera prawidłowy wzrost skóry, dzięki temu zapobiega przed powstawaniem blizn.
Tkanki szybciej się regenerują.
Usprawnia zdolność wchłaniania się witaminy.
Usprawnia pracę wątroby.
Usuwa metale ciężkie.
Działa przeciwalergicznie.
Warto również przeczytać: Oczyść krew, a pozbędziesz się zmęczenie i chorób. Jak to wykonać? Kliknij, aby się dowiedzieć.
Przeciwwskazania: Regularne spożywanie organicznej siarki prowadzi do rozrzedzania krwi, a to może być niekorzystne dla osób, które stosują leki związane z tym aspektem.
źródło: arturtopolski.pl