Oczyszczanie układu naczyniowego – profilaktyka nowotworowa

Wywar z igliwia   (aqua vitae)

W celu regeneracji układu naczyniowego i profilaktyki raka trzeba pić wywar z młodych gałązek sosny, jodły,  świerku. Można je przechowywać przez cały rok w woreczku polietylenowym na dolnej półce w lodówce.

Igliwie działa powlekająco, wydala radionuklidy i pozbawia komórki toksyn.

Wywar z igliwia przygotowuje się w następujący sposób.

  1. 5 łyżek stołowych starannie rozdrobnionych igiełek
  2. 3 łyżki stołowe rozdrobnionych owoców z dzikiej róży
  3. 2 łyżki stołowe rozdrobnionych łupin z cebuli ( łupina cebuli  leczy zapalenie nerek)

Zalać 0,7 litra wody , doprowadzić do wrzenia i gotować na małym ogniu 10 minut. Odstawić w termosie na noc . Następnie przecedzić i pić zamiast wody w ciągu dnia 0,5 do 1,5 litra. Kuracja trwa co najmniej 4 miesiące.

Zażywać tę mieszankę godzinę  przed posiłkiem lub godzinę po posiłku cztery razy dziennie.

 

Niebieski jod

 

Niebieski jod obniża poziom cholesterolu i cukru we krwi ,oczyszcza naczynia , podwyższa aktywność leukocytów , a także wzmacnia odporność.

Do 50 ml ciepłej przegotowanej wody wsypać czubatą łyżeczkę od herbaty skrobi ziemniaczanej i dokładnie wymieszać. Wstawić mieszankę na słaby ogień i mieszając wlać 200 ml wrzątku, doprowadzcie do wrzenia i gotować przez 2-3 minuty dopóki płyn  przybierze konsystencję kisielu.

Po tym zdjąć z ognia i ostudzić do temperatury pokojowej. Następnie wlać  łyżeczkę 5% jodyny (jodku potasu) i dokładnie wymieszajcie.

Przy chorobach nowotworowych zażywać mieszankę co drugi dzień po 4 -8 łyżeczek od herbaty po jedzeniu raz dziennie.

Przy patologiach sercowo-naczyniowych najlepiej zmniejszyć dawkę do dwóch łyżeczek na początku raz dziennie a po dwóch tygodniach dwa razy dziennie. Kuracja trwa dwa miesiące . W ciągu roku przeprowadzać dwie lub trzy kuracje.