10 lat Warmińsko-Mazurskiego Cechu Naturoterapeutów w Olsztynie

10 _lat

Od 10 lat zrzeszamy rzemieślników Naturoterapeutów – profesjonalistów, naturoterapeutów wykonujących zawodów NATUROPATA kod zawodu 323009, 323002, 516901.
Celem zawiązania Cechu było i jest prezentowanie rzemieślników – profesjonalistów, których świadczone usługi cechuje najwyższa rzemieślnicza jakość, dostosowanie usług do indywidualnych potrzeb i wymagań Klienta, a poza tym wykonywanie ich z zachowaniem twardych standardów bezpieczeństwa i fachowości potwierdzonych pomyślnie zdanym, wymagającym egzaminem oraz posiadaniem uznawanych w Europie i świecie czeladniczych świadectw lub mistrzowskich dyplomów.
Cech jest wymagającym ogniwem samorządu zawodowego wykonującym również nadzór nad kwalifikacjami i rozwojem swoich członków, dla których tworzy forum wymiany wiedzy i praktyki. W trosce o stały rozwój kompetencji oraz wysoki poziom świadczonych usług, organizuje szkolenia i zjazdy.
Cech dostarcza wsparcie od stron wiedzy naturopatycznej jak również porad ochrony prawnej. Prowadzi nadzór nad kwalifikacjami i rozwojem członków Cechu.

Warek Wysocki – Starszy Warmińsko – Mazurkiego Cechu Naturoterapeutów.

Zapraszamy, dołącz do nas
http://cechnaturoterapeutow.olsztyn.pl/deklaracja-czlonkow…/
http://cechnaturoterapeutow.olsztyn.pl/